TIPY | NAROZENINOVÁ OSLAVA VE STYLU HARRY POTTER

Kdo mě na sociálních sítích sleduje delší dobu, jistě zaznamenal, že jsem velkou fanynkou Harryho Pottera. A protože u nás příběh o tomto kouzelnickém učni jede poměrně často, oblíbil si ho i můj syn Vojta. Dnes se spolu nejen koukáme na jeho televizní ztvárnění, ale prohlížíme si a čteme o něm knihy, stavíme svět Bradavic z LEGA nebo zažehlujeme korálky s podobiznami Harryho a jeho přátel. Proto když Vojta slavil své 5. narozeniny, téma oslavy bylo jasné.

Nápadů, jak by taková oslava ve stylu Harryho Pottera mohla vypadat, jsem měla v hlavě opravdu mnoho. Ale protože si zakládám spíše na kvalitě než na kvantitě, zaměřila jsem se jen na několik prvků s motivem Harryho, které jsem se ale snažila do detailu propracovat. A tyto mé nápady vám ráda v článku představila. Pokud máte doma stejného nadšence, který bude brzy slavit narozeniny, rozhodně mu podobnou oslavu přichystejte, Vojta jí byl doslova očarovaný a ještě dnes o ní vypráví. 

NAROZENINOVÝ DORT

Základem každé oslavy je narozeninový dort, proto mám pro vás tip na jeho verzi právě ve stylu Harry Potter. Není na něm vůbec nic složitého, jen je potřeba si sehnat potravinářské barvy. A kdo by si nepamatoval dort z prvního dílů, který Hagrid Harrymu donesl v dost poničeném stavu?

BALENÍ DÁRKŮ

I dárky lze balit tematicky, já jsem vybrala balicí papír barevně podle kolejí, do kterých chodí studenti Bradavic. Nálepky jsem jen vytiskla z Pinterestu na obyčejný papír a nalepila je lepidlem na dárky. 

ZLATONKY

Velmi jednoduše můžete připravit sladké pohoštění pro oslavence a jeho hosty, a to v podobě zlatonek, které vyrobíte z kuliček Ferrero Rocher. Šablonu pro křídla najdete na Pinterestu. 

BOX NA POPCORN

Co na oslavě Vojty mělo opravdu úspěch, byly boxy na popcorn. Ten totiž miluje úplně každé dítě, a když ho navíc dostane v krabičce Harryho Pottera, bude to pro něj rozhodně zážitek. Taková krabička není žádná věda, stačí si ji jen vytisknout a sestavit.

VÝZDOBA

Co se týče papírové výzdoby, do ní jsem zařadila dopisy o přijetí do školy čarodějů zavěšené na provázku. Čerpala jsem opět z Pinterestu, kde se dají zdarma stáhnout a vytisknout. Najdete tam i speciální písmo, ze kterého můžete stejně jako já sestavit jméno oslavence nebo jakýkoliv jiný text. Na okno a dveře jsem pak nalepila novinové články s Harry Potterem a ostatními postavami a do rámečku jsem Vojtovi dala opět výstřižky z novin s jeho oblíbenými postavami. 

DALŠÍ NÁPADY Z PINTERESTU

Pinterest je opravdu plný úžasných inspirací na oslavu ve stylu Harryho Pottera. Já jsem pro vás vytvořila složku s nápady, kterými jsem se inspirovala já, nebo které mě zaujaly a které myslím, že by se mohly líbit i vám. 

SLOŽKA PLNÁ INSPIRACE VE STYLU HARRY POTTER:

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *