INSPIRACE | JAK NA ZAŽEHLOVACÍ KORÁLKY

Zažehlovací korálky u mě na Instagramu spoustu mých sledujících hodně bavily, tak jsem se rozhodla natočit jednoduchý návod na to, jak se pomocí žehličky tvoří takové hezké obrázky pro děti. U nás jednoznačně vede Harry Potter a Minions 😊

Stačí si pořídit podložky a zažehlovací korálky, předlohy najdete na Pinterestu a pak už vám stačí jen žehlička a trocha trpělivosti 😊 Schválně mi pak pošlete vaše výtvory pro inspiraci😊 Tady je trocha inspirace pro vás.

Zažehlovací korálky jsem koupila v Ikee, chce k tomu pořídit ještě šablony. Doporučuji zakoupit obě krabice s různými barvami, protože jsme nejdříve zakoupili pouze jednu, takže nám třeba chyběla béžová barva na obličeje. Rovnou je podle mého názoru dobré koupit obě a vystačí vám to na obrovské množství obrázků. Korálky doporučuji zažehlit z jedné strany, poté je dát mezi dva pečicí papíry a opět zažehlit i z druhé strany, obrázky poté vydrží mnohem déle. Ještě mi několik mých sledujících na Instagramu doporučovalo korálky značky Hama. Prý jsou měkčí a lépe se s nimi pracuje, ale zatím s nimi nemám vlastní zkušenost.

Zažehlovací korálky Ikea Pyssla barevné

Zažehlovací korálky Ikea Pyssla pastelové barvy

Šablony Ikea Pyssla

Tento příspěvek vznikl ve spolupráci se značkou Braun. Korálky jsem zažehlovala přes pečicí papír, který byl součástí balení šablon pomocí parního generátoru Braun Carestyle 7.

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *