INSPIRACE | KOUPELNA PLNÁ DŘEVA A DETAILŮ

Když jsem si představovala, jak si v našem novém bytě zařídíme koupelnu a toaletu, dřevěný nábytek a doplňky z přírodního materiálu pro mě byly jasnou volbou. Vše jsme se snažili kombinovat do barev, které se už v našem bytě vyskytují, aby vše hezky ladilo. Třeba vám tento článek přinese trochu inspirace i pro váš byt či dům.

Při výběru nábytku a doplňků je důležité si nejdříve ujasnit, jakým směrem se chceme vydat. Zda spíše modernějším, nebo jestli preferujeme nějaký jiný styl. U nás doma je vše spíše do rustikálnějšího stylu, takže ve většině případů volíme dřevo a přírodní materiály.

S manželem jsme se rozhodli, že si necháme vyrobit do koupelny a na toaletu nábytek na míru od truhláře, protože naše představa byla rozdílná s tím, co se klasicky vyrábí. Navíc skříňky pod umyvadla jsou vždy celkem oříšek, takže si je musel truhlář přijet zaměřit, aby vše pasovalo tak, jak má.

Jednoho dne jsem u mých rodičů na zahradě zahlédla staré dřevěné trámy a hned jsem věděla, že když si s nimi dáme trošku práce, budou to geniální poličky za toaletu. Schválně mi dejte vědět, jak se vám líbí výsledek.

Navíc jsem nakoupila spoustu doplňků, díky kterým se prostor koupelny a toalety hodně zútulnil. Několik doplňků jsem pořídila přes vyhledávač nábytku a bytových doplňků Favi, kde jsem našla také třeba tento úložný košík na noviny, ze kterého jsem úplně unešená. Navíc si ho můžete i zavěsit, takže se hodí třeba i do vaší předsíně na pantofle.

Do koupelny nám trámy už nevystačily, takže jsme se rozhodli pro dlouhé police, které jsme nechali vyrobit ze stejného materiálu a opět v odstínu palisandr. Většinu dřeva v našem bytě máme natřené PNZ oleji v odstínu palisandr.

Pokud máte jakékoli dotazy k tomuto článku, budu ráda, když mi napíšete na můj mail romana@naskokvkuchyni.cz. Ráda vám s čímkoli poradím.

S láskou Romana

Sdílet

2 comments on “INSPIRACE | KOUPELNA PLNÁ DŘEVA A DETAILŮ

  1. Dobrý den, Romano, tak toto je opravdu nádhera. Ty trámky/poličky jsou bezvadné. Asi se inspiruju a zkusíme něco podobného vymyslet u nás. 🙂

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *