Výzva Tretter’s

Na portálu Blogerky.cz jsem se zúčastnila další výzvy. Tentokrát to byla výzva neobvyklá, nemusela jsem totiž připravovat žádný recept. Domů mi přišlo balení chipsů Tretter’s s různými příchutěmi a stačilo, abych vybrala tu nejlepší.

S chipsy Tretter’s jsem již dlouhou dobu dobrá kamarádka. Když mi přijde domů návštěva, vždy mám jedny v zásobě. A to i z toho důvodu, že jsou chipsy bezlepkové. Pokaždé jsem ale koupila příchuť řepa a celer s mořskou solí. V regálech jsem několikrát zahlédla i příchuť cheddaru, ale vždy jsem zvolila klasiku, na kterou nedám dopustit. I když se musím přiznat, že v případě, kdy mám dostatek času, vyrábím si chipsy z červené řepy doma sama. Zde na ně máte recept 🙂

Abych nemusela rozhodovat o výsledné chuti sama, pozvala jsem si k tomu rodinné příslušníky a společně jsme chipsy ochutnávali. Nejvíce rozporů vyvolali Tretter’s vepřové křupky. Je to s nimi jako s koriandrem. Buď je milujete nebo nenávidíte. Musím ale říci, že u většiny členů rodiny zvítězili Tretter’s řepa a celer s příchutí provence. Samozřejmě byly v nejužším výběru s příchutí mořská sůl. Nás ale zaujalo, že se od normálních bramborových chipsů liší právě tím, že nejsou tak slané.

Takže vítězem se stáváááááá: Tretter’s řepa a celer s příchutí provence.

  • 4.9

    Celkové skóre

  • Hodnocení čtenáře: 4 Votes

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *