Sraz Cosmobloggers v Lancôme

Poslední týden v březnu jsme jako Cosmobloggerky dostaly příležitost podívat se do Lancôme Institutu na Jungmannově náměstí v Praze. Prožily jsme zde několik hodin plných pohody, relaxace a dobrého jídla. A to vše ve skvělé společnosti mladých a nadějných blogerek.

Já společně s Barčou (Cosmobloggerka v oblasti food z blogu Detox chutně) jsme dostaly na starosti catering. Přípravy tedy začaly už den předem, aby se všechno stihlo. Naším zadáním bylo občerstvení zhruba pro patnáct lidí a stylizace do červené barvy. Dlouho jsem přemýšlela nad tím, co zvolit. Nakonec jsem se rozhodla pro sushi z tuňáka a tatarák z lososa a červené řepy. Jako dezert jsem zvolila kokosovou panna cottu s jahodami a mátou.

Když jsme společně s Barčou připravily občerstvení, začaly se blogerky postupně scházet a těsně po desáté hodině nás už naše „mamina“ Klárka přivítala welcome drinkem. Rozdělily jsme se do několika skupin a měly možnost poznat, jak to v Lancôme Institutu chodí. Nejdříve jsme měly prohlídku salónu, kde jsme se dozvěděly spoustu novinek v kosmetickém průmyslu. Po této příjemné přednášce jsem si vyzkoušela ošetření pleti s pomocí přípravku Genifique.

Nakonec jsem se nechala nalíčit od úžasné Jany Darmovzalové, která je oficiální Make-up Artist za ČR a SR pro Lancôme. Janička mi poradila, jak se správně nalíčit na moji svatbu, takže její rady určitě využiji.

Ani jsme si všechny blogerky nestačily pořádně popovídat a už bylo odpoledne. My jsme ale ještě s Barčou vyrazily na pozdní oběd do restaurace Styl & Interiér. O tom ale až v dalším článku.

Ještě jednou děkuji všem z Cosmobloggers za krásný zážitek a těším se na další shledání.

  • 5

    Celkové skóre

  • Hodnocení čtenáře: 2 Votes

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *