TIPY | VŠE JE O DETAILECH

Bytový design mě bavil už od mlada. Tím, že už od svých 18 let pracuji v našem rodinném obchodě s nábytkem, baví mě si doma vše hezky ladit a dotahovat do posledních detailů. A pojďme si říci, že detaily jsou nakonec většinou to nejdůležitější, protože díky nim vše do sebe nakonec zapadne a hezky se sladí.

Připravila jsem si pro vás několik tipů nejen na drobnosti, které mohou váš byt či dům oživit, ale i na kousky nábytku, které vašemu bydlení dodají „teplo a útulno“.

Dřevené trámy jsme s manželem našli u mých rodičů a hned jsme věděli, kam je použijeme. Nejdříve jsme je obrousili, natřeli a potom je nařezali tak, aby nám z toho na toaletu vyšly takovéto dvě krásné poličky.

Úložné šedé dózy od značky Kilner mám na naše příborníku a dávám si do nich sáčky s kolagenem nebo tam dávám Vojtovi nějaké dobroty. Mám ráda, když je vše hezky uklizené, takže ráda volím neprůhledné doplňky, aby vše bylo dokonale schované. Tyto dózy jsem pořídila na Zalando Lounge.

Každou prázdnou zeď se snažím zaplnit. Ať už to jsou designové obrázky, rodinné fotografie nebo právě takovéto kruhy se sušenými květinami, přijde mi, že ty zaplněné zdi dodávají našemu bydlení to správné „útulno“. Tento kruh jsem si nechala připravit v krásném květinářství Prosecco&Flowers, do kterého moc ráda chodím nakupovat.

U Vojty v pokojíčku jsem se dlouho rozmýšlela, zda zvolit na zeď tapetu nebo ji vymalovat. Nakonec jsme se rozhodli, že se chopíme štětce a na zeď mu namalujeme hory. Hory jsem nakonec doplnila dřevěnými mráčky a látkovými balónky, které Vojta naprosto miluje.

Na chodbě máme šestery dveře, takže jsem se snažila alespoň ty do dětského pokoje něčím rozlišit. Proto jsem na ně umístila dřevěného soba. Hned za dveřmi jsme umístili jednoduché police, které jsou specifické tím, že knížky jsou hezky vidět a krásně zaplňují celou stěnu. Spoustu knížek má Vojta z nakladatelství Albatros, které máme moc rádi.

Doufám, že se vám těchto mých pár tipů líbilo a třeba vás budou inspirovat.

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *