,

TIP NA VÝLET | PENZION BOHEMIAN COTTAGE (ČESKÉ ŠVÝCARSKO)

První srpnový víkend jsme s přáteli strávili v jednom z nejkrásnějších ubytování, které jsem kdy navštívila. Tím, že se o výběr ubytování starala moje nejlepší kamarádka, vůbec jsem neměla tušení, kam jedeme, ani jak to tam bude vypadat. O to více jsem byla ze všeho unešená.

Bohemian Cottage není pouze penzion. Jeho majitelé Aleš a Irena Kubicovi do tohoto místa přidali i něco navíc. Do posledního detailu vyladěný voňavý interiér, který do vás vnese klid a pohodu. Můžete si zde objednat lekci jógy, aromamasáž, nebo si nechat ráno připravit úžasnou snídani jako od babičky. Ubytovat se lze v jednom ze čtyř apartmánů, ale je možný i pronájem celého objektu. Apartmány jsou plné přírodních materiálů, jako je dřevo nebo len. Vyspíte se na těch nejpohodlnějším matracích, přikryjete se příjemnými peřinami, utřete se do nádherně měkkých ručníků a po sprchování se natřete domácím tělovým olejem. Každá věc je zde promyšlená do posledního detailu. Na zahradě můžete relaxovat v houpací síti, v grilovací zóně si opéct dobrý kus masa, nebo se osvěžit v přírodním koupacím jezírku.

Penzion má i strategickou pozici, co se výletů týče. V Českém Švýcarsku můžete navštívit Pravčickou bránu, můžete se vydat na plavbu na lodičkách soutěskami, ale přijdou si zde na své i gurmáni. V obci Chřibská se nachází úžasná restaurace Na Stodolci, kde si pochutnáte na výborné české klasice. Zároveň se zde ale s dětmi můžete pokochat pohledem na krásnou přírodu a zvířata.

Na tomto místě je svět ještě v naprostém pořádku a já jsem neskutečně šťastná, že jsem poznala zase nové místo, kam se ještě moc ráda vrátím.

S láskou Romana

 

Kontakt:

www.cottage.cz

info@cottage.cz

Aleš a Irena Kubicovi

Kamenná Horka 15, Krásná Lípa

+420 736 224 222

  • 4.8

    Celkové skóre

  • Hodnocení čtenáře: 2 Votes

Sdílet

Mohlo by se vám líbit...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *