PARNÍ GENERÁTOR. ANO, NEBO NE?

Před několika měsíci mi vstoupil do života nový kamarád. I když jsem si myslela, že se nezařadí mezi mé nejlepší přátele, opak je pravdou. Za těch pár měsíců se totiž zařadil mezi TOP 3 pomocníky v mé domácnosti. A já mám pro vás konečně slíbenou krátkou recenzi tohoto produktu.

Když jsem v polovině roku 2020 navázala spolupráci se značkou Braun, dostala jsem na výběr ze dvou parních generátorů. Musím říci, že žehlení jsem měla vždy v oblibě (narozdíl třeba od převlékání peřin a utírání prachu) a měla jsem již v osmnácti při mém stěhování od rodičů vždy žehličku od značky Braun. Také proto jsem tuto spolupráci přijala. Již na začátku jsem ale měla (jsem ve znamení Váhy, takže se nemůžete ničemu divit) trošku problém se rozhodnout. Měla jsem na výběr ze dvou typů parních generátorů. Parní generátor CareStyle 7, který je sice větší, ale je výkonnější, nebo CareStyle, který má menší výkon, ale zase je hezky skladný. Nakonec jsem se na doporučení mé mamky rozhodla pro výkonnější variantu. A už teď vím, že jsem se rozhodla dobře.

Mé důvody, proč si domů pořídit parní generátor :

  • doba žehlení se mi zkrátila zhruba na polovinu
  • zatím jsem si nic nespálila, teplotu si parní generátor reguluje sám
  • spoustu věcí žehlím pouze na ramínku, takže když někam pospíchám, nemusím vytahovat žehlicí prkno
  • žehlení na ramínku třeba plizovaných sukní, šatů nebo košilí je mnohem jednodušší a rychlejší
  • generátor má velkou nádobku na vodu, takže ji nemusíte neustále dolévat
  • žehlička je hezky lehká, takže je pro vás žehlení mnohem snažší

Zrovna před několika dny jsem říkala své mamce, že nechápu, proč jsem parní generátor neměla mnohem dříve. Hlavně bych ho ocenila, když se mi narodil Vojta a žehlila jsem opravdu hodně. Takže pokud se budete rozhodovat, zda si parní generátor pořídit, nebo ne, tak za mě rozhodně ano. Jako jsem si říkala, že nepotřebuji sušičku, a teď už bych se vzdala čehokoli jiného, jen ne sušičky, tak úplně stejně už to mám teď s parním generátorem Braun. Pokud by vás k tomu cokoli zajímalo, klidně mi napište mail a já vám ráda odpovím.

S láskou Romana

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *