LIFESTYLE | TIPY NA DÁRKY PRO DĚTI + SOUTĚŽ

Na to, že jsou kolem mě všechny kamarádky těhotné nebo mají malé děti, jsem si už zvykla. Často jsem se ale potýkala s problémem, co koupit jako dárek, ať už pro čerstvě narozené miminko nebo starší děťátko. Sepsala jsem vám několik tipů na dárky pro děti, které by se vám mohly líbit.

Rok v lese

Jako nezkušená, co se týče nakupování dárků pro děti starší, než je Vojta, jsem si v knihkupectví nechala doporučit knížku pro dvouletou holčičku Adélku k jejím narozeninám. Mezi asi deseti knížkami, které mi ochotná paní prodavačka nabídla, byla i ilustrovaná knížka Rok v lese od Emilie Dziubakové.

Rok v lese

Měkká kniha

Vojta tuto knihu dostal k Vánocům a myslím, že je to zatím jeho nejoblíbenější hračka. Vydrží si ji číst dlouhou dobu a ještě ho nepřestala bavit. Dokonce zvířátkům občas i něco povídá. Knížku zakoupíte ZDE.

Měkká kniha

Měkká kniha

Mapy

Neuvěřitelná kniha. Když se mi poprvé dostala do ruky, prolistovala jsem jí dokonce několikrát. Je to úžasný dárek nejen pro děti, ale i pro dospělé. Knihu zakoupíte ZDE.

Mapy

Jemný šampon pro děti Naturverde

Do jemné vůně tohoto dětského šamponu jsem se zamilovala po prvním použití a od té doby nepoužíváme jiný. V řadě Naturverde najdete i mýdlo, vlhčené ubrousky, ochranný krém nebo pěnu do koupele. Výrobky najdete ZDE.

Naturverde šampon

Dětská deka na hraní

Patchworková deka v šedé barvě, kterou vaše ratolest využije nejen na hraní, ale i na lezení nebo odpočinek. V nabídce mají i růžovou nebo modrou barvu, ale mě nejvíce zaujala tato šedá. Deku na hraní zakoupíte ZDE.

Deka na hraní Lidl

Body Lupilu

Do těchto bodýček jsem se zamilovala na první pohled. V této rezavé barvě doma ještě žádné nemáme a myslím, že v nich Vojta bude štramák. Body zakoupíte ZDE.

Dětské body Lidl

Podkolenky Mama´s Feet

Od Páji z blogu BETTY & CO jsem dostala jako dárek pro mě a pro Vojtíška tyto úžasné podkolenky. Už se nemohu dočkat, až Vojta trošku povyroste a my je spolu budeme nosit. Podkolenky můžete zakoupit na eshopu Betty Brands, kde je najdete i v jiných vzorech.

 

Podkolenky Mama´s Feet

Doufám, že vás moje tipy zaujaly a třeba vám někdy pomohou při výběru dárku pro děti. Já jsem si pro vás připravila ještě ve spolupráci s Kubíkem soutěž.

SOUTEŽ

Podmínky soutěže:

  1. Staňte se fanouškem blogu Na skok v kuchyni (ZDE).
  2. Sdílejte tuto soutěž veřejně na vašem Facebooku (ZDE).
  3. Na email soutez@naskokvkuchyni.cz pošlete odpověď na tuto otázku: Jaký dárek pro děti vás v tomto článku nejvíce zaujal a proč? Nezapomeňte do předmětu napsat heslo „Kubík“ a do mailu mi napište vaše jméno, adresu a telefonní kontakt.

Výhra: Soutěžíme o 2x balíček výrobků od značky Kubík (batoh, hračka, peneženka, hodinky, penál a nápoj Kubík, který má speciální membránu, díky níž víčko nekape). Soutěž trvá do neděle 11.2.2018 do 20:00. Poté vylosuji dva výherce, kterým zašlu balíček na jejich adresu.

Soutěž Kubík

 

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *