BLOG | SEZENÍ U KRBU, BLOGOVÁNÍ A (NE)LETNÍ POČASÍ

Ahoooj všichni.

Vím, že nejste na články tohoto typu u mě asi zvyklí, ale v posledních dnech, týdnech, možná i měsících mám v hlavě tolik myšlenek a nápadů, které chci vykřičet do světa. Možná ne vykřičet, možná jen v tichosti říct vám všem, kteří na můj blog často nebo jen občas zabrouzdáte. Určitě si říkáte, proč na vás tedy všechny ty nápady nevychrlím? Protože to prostě a jednoduše nestíhám. Zamotala jsem se do začarovaného kruhu: dítě, práce a blogování. Vlastně se do tohoto kruhu snažím ještě horko těžko vtěsnat svou roli milující manželky a dobré přítelkyně, což mi ale nevychází ani zdaleka tak často, jak bych chtěla.

Sedím si teď v klidu u krbu na chatě na Slapech a přemýšlím o tom, „jak je důležité míti Filipa“. Filip, můj manžel, dobrý kamarád a ten nejlepší táta v jednom. A i když jsou dny, kdy mě opravdu štve (samozřejmě i já jeho), tak je právě on tou oporou, díky které mohu občas z toho bludného kruhu vystoupit a mít chvilku času jen a jen na sebe. Třeba na to, abych si vám občas postěžovala do takovýchto článků, kterých bude v budoucích měsících na blogu mnohem více. Receptů a recenzí restaurací je podle mě už spousta z vás přesycena. A jestli si chci říkat blogerka, tohle je ta část, která mě na tom všem baví nejvíc a které jsem se díky tomu velkému množství práce vzdala.

Vojta už na mě křičí, že ho mám jít vyndat s postele, že už ho spát nebaví a taky, že má hlad. Končím tedy svoji chvilku o samotě u krbu a jdu se věnovat rodině. My dáme dnes zdravý oběd a hned potom vyrážíme na Zámek Jablonná. Připravuji pro vás totiž článek s tipy na výlety v okolí Slapské přehrady. Užívejte si letní dny, i když jako letní právě nevypadají.

S láskou Romana
Sdílet

2 comments on “BLOG | SEZENÍ U KRBU, BLOGOVÁNÍ A (NE)LETNÍ POČASÍ

  1. Romčo, užívej si relax a odpočinek na Slapech 😊 Každá maminka se tak občas cítí, ať dělá cokoliv – ale stojí to za to ❤

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *