Cosmobloggers

Bláznivý začátek roku aneb během několika dní cosmobloggerkou a budoucí nevěstou

Můj život se v posledních dnech tolik zamotal, že jsem všechny události ještě nestačila pořádně vstřebat. Navíc v únoru přichází podle čínského kalendáře rok ohnivé Opice a podle horoskopu je prý v tomto roce možné snad všechno. Bude to rok šancí i úspěchů a pro mne, jako Buvola (rok narození 1985), bude obdobím transformace a velkých životních změn. Na horoskopy jsem nikdy nevěřila, vždycky jsem si říkala, že jsou jen otázkou dobré psychologie, ale životní změny u mě opravdu nastaly, a to ještě ani rok ohnivé Opice nezačal ☺

Cosmobloggers

Co vlastně tak zlomového se mi za těch pár dní mohlo přihodit? Tak nejprve to byla opravdu nečekaná žádost o ruku. Přeci jen je mi už třicet, což znamená, že mi vlastně táhne na čtyřicet a už několik let si říkám, že dítě si pořídím za dva roky. Velká a spokojená rodina je mým životním snem, avšak tímto tempem bych ji neměla asi nikdy. Na druhou stranu jsem ale v tomto směru hodně staromódní a měla jsem v hlavě vysněnou následující posloupnost – nejdříve svatba, potom dítě. A pět dní po Novém roce můj přítel tuto moji posloupnost započal žádostí o ruku. Řeknu vám, díky bohu za to, že začalo sněžit ☺. Když jsme se totiž seznámili a byli spolu poprvé na procházce v Praze, sněžilo a od té doby na to vzpomínáme. Můj originální partner si tedy počkal na den, až Prahu opět pokryje sníh a vytáhl mě, i přes mé velké protesty, na procházku. A jako pravý romantik na Karlově mostě poklekl a zeptal se mě na otázku, na kterou se nedalo odpovědět jinak, než ANO.

Cosmobloggers

Než jsem se stačila vzpamatovat ze zásnub, přišla nečekaná nabídka z časopisu Cosmopolitan. „Staň se součástí našeho týmu a buď cosmobloggerkou“, právě to se ozvalo z úst Klárky, dnes už vlastně, jak ona sama říká, naší „druhé mámy“. V tomto měsíci to byla druhá otázka, na kterou nešlo odpovědět jinak, než ANO. A je mi opravdu velikou ctí, že mohu být v týmu #cosmobloggerscz a účastnit se zajímavých projektů, které mi rozšíří obzory a posunou mne dál v mém snu.

Teď, když si tu tak sama sedím a do noci píšu článek do časopisu Cosmopolitan, připadám si jako moje oblíbená hrdinka Carrie ze seriálu Sex ve městě. A o tom se mi před několika měsíci, při sledování jednoho z dílu tohoto seriálu, ani nesnilo.

Love Romana

P.S. Říká se, že ženy tak dlouho čekají na to, až je jejich partner požádá o ruku, aby od té doby, co je požádá, o manželství začaly pochybovat. Já jsem ráda, že už konečně vím, jak je to se mnou. Žádné pochyby nepřišly 😉
P.P.S. Již teď se můžete těšit na můj další článek o moderní gastronomii, o trendech, jakými se současná gastronomie ubírá a na exkluzivní rozhovor se šéfkuchařem Lukášem Čížkem.

http://www.cosmobloggers.cz/inspirace/cosmobloggerka-nevestou/

  • 5

    Celkové skóre

  • Hodnocení čtenáře: 14 Votes

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *