Bezlepkové výrobky Nutrifree

Alergie na lepek je v dnešní době diskutovaným tématem a nemocných jedinců stále přibývá. Naštěstí už není tak složité sehnat produkty s označením „bez lepku“, a proto je i dodržování diety jednodušší, než kdysi bývalo. I já mám mnoho přátel kolem sebe s podobným problémem, a dokonce i u mého synovce se alergie objevila. Z tohoto důvodu, když jsem byla oslovena firmou Nutrifree, která nabízí velké množství bezlepkových potravin s nejvyšší kvalitou, jsem se rozhodla o otestování některých bezlepkových výrobků.

Čokoládové muffiny – výborné, chutnají jako z klasické mouky.

Pizza korpus – rychlá příprava, stačí jen navrstvit libovolnými ingrediencemi a nechat na chvíli zapéct. Za moment máte oběd či večeři na stole.

Hamburger houska – lahodná jak nerozpečená, tak zlehka zapečená v troubě. Vhodná na dovolené, kde s sebou nemáte toustovač.

Toastový chléb – balení po dvou kusech hodnotím kladně. Ideální je rozpéct plátek chleba na másle na pánvi, bez opečení je totiž tvrdší.

Domácí krájený chléb – výhodou tohoto balení je, že zde najdete 6 samostatných balení po dvou kusech chleba. Chléb je výborný trochu opečený na troše přepuštěného másla.

 

 

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *