Workshop s A Cup of Style + Catering

Sobotní den jsem si užila ve společnosti samých bezvadných lidí. Spolu s Gabčou z PG Foodies jsme měly za úkol připravit menší pohoštění v prostorách The Senses na workshop, který pořádaly holky z jednoho z nejúspěšnějších fashion blogů A Cup of Style. Lucka a Nicole si pro návštěvníky workshopu připravily program zaměřený na blogování, fotografování a sociální sítě. Především tedy na Facebook a Instagram.

Po úvodní teoretické přednášce jsme si šli všichni teorii vyzkoušet v praxi. Lehce občerstveni jsme se oblékli a šli si s Nicole a fotografem Kubou focení vyzkoušet ven. Nicole nám ochotně stála modelem a my si zkoušeli focení outfitů a portrétů. Mráz nás ale po chvilce zahnal všechny dovnitř.

V úžasných prostorách The Senses jsme se během chvilky ale zahřáli a vyzkoušeli si focení v interiéru. Tentokrát jsme fotili především jídlo, takže to už jsem se cítila „v kramflecích“ jistější.

Musím říci, že Lucku a Nicole velice obdivuji za svědomitou přípravu tohoto workshopu. Jejich vystupování bylo velmi profesionální a hlavně lidské. I díky tomu patří mezi špičku v tom, co dělají.

 

 

Sdílet

4 comments on “Workshop s A Cup of Style + Catering

  1. Romi moc krásny catering jste s Gabčou nachystaly. ?

    • Děkujeme Domi 🙂

  2. Pokud se můžu zeptat, co sis z workshopu odnesla (znalosti) krom toho, že to bylo úžasné odpoledne s Luckou a Nikol? Díky

    • Holky nás naučily, jak správně komunikovat se svými čtenáři, jak správně využívat sociální sítě k tomu, abychom oslovili nové fanoušky, jak využít data z Facebooku, Instagramu a Google Analytics. Dále spoustu věcí o fotografování včetně úpravy fotografií v moderních aplikacích.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *