Leli´s cupcakes

WORKSHOP | KURZ ZDOBENÍ CUPCAKES

Na první podzimní sobotu jsem dostala pozvání na kurz květinového zdobení cupcaků. Vzala jsem s sebou i mamku, která byla u mě přes víkend na návštěvě. Ráno jsme se společně vydaly na Karlovo náměstí, kde najdete originální cupcake obchod Leli´s Cupcakes. Majitelka obchodu Lenka Hnidáková, která stojí za celým nápadem, se v roce 2015 zapojila se svým projektem do kampaně na HitHitu, kde ji podpořilo mnoho lidí a díky tomu si mohla otevřít svůj vysněný obchod. V jejím obchůdku mě zaujalo, že tam mají lidé, kteří ji na HitHitu podpořili, jméno na stěně a někdo dokonce i židli se svým jménem.

Leli´s cupcakes

Jako první, co jsme na kurzu udělaly, bylo, že jsme si daly dobrou kávu a cupcake, který já teď tedy nemůžu. Ochutnala jsem ale alespoň malý kousek a musím říci, že bezlepkový s mákem je opravdu exkluzivní záležitost. Potom jsme se všechny účastnice kurzu vzájemně představily, Lenka nám stručně pověděla svůj příběh a už jsme se vydaly do kuchyně na trénink. Na to jsem se těšila nejvíce.

Leli´s cupcakes

Ano, přesně tak, trénink byl totiž první fází kurzu. Nacvičily jsme si květinové zdobení nejdříve na talířek, abychom nezničily většinu cupcaků. Určitě se ale kurzu nemusíte obávat, šlo nám to většině skoro od začátku dobře. Určité nedokonalosti tam sice byly, ale ty já mám naopak na ruční práci ráda.

Cupcakes

Nakonec jsme si všechny ozdobily čtyři cupcaky, dva čokoládové a dva vanilkové. Byl to pro mě opravdu velký zážitek. Nejen proto, že jsem se naučila toto speciální zdobení, ale hlavně z důvodu, že jsem opět potkala spoustu nových žen, které jsou velmi inspirující.

Kurz zdobení cupcakes

Kurz zdobení cupcakes

Kurz zdobení cupcakes

Tímto bych moc chtěla poděkovat Lence za pozvání a pokud by někdo z vás chtěl, ještě jsou nějaká volná místa na kurzech květinového zdobení, které se ještě tento rok v Leli´s Cupcakes uskuteční. Zde je odkaz na kurzy: bit.ly/kvetinovezdobeni.

Leli´s cupcakes

Vyšehradská 53, Praha 2

www.leliscupcakes.com

Kurz zdobení cupcakes

Kurz zdobení cupcakes

Kurz zdobení cupcakes

Cupcakes

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *