TIPY | VŠE JE O DETAILECH vol. 2

Články o tom, jak si zútulnit váš byt či dům mě neskutečně baví. Tentokrát jsem se zameřila na Vojty pokojíček. Pořád jsem tam totiž bloudila a nevěděla, co tomu chybí. Přála jsem si ten jeho prostor zútulnit a navíc jsem mu tam už chtěla dát psací stůl, na kterém si bude moci kreslit nebo tvořit.

Když mě oslovina značka Desenio, uvažovala jsem o tom, že bych si konečně vyzdobila obrázky naši ložnici. Pak jsem se o tom ale bavila s kamarádkou, která mi poradila, ať se určitě podívám i na dětské plakáty a rámečky. A já jsem se zamilovala. Když jsem viděla design těchto plakátů, dala jsem přednost vybavení dětského pokoje. Navíc jsem Vojtovi dala na psaní i svou toaletku, protože v jeho předškolním věku stejně budeme pokojíček pak kompletně předělávat.

Já jsem do Vojty pokoje vybrala tyto tři designové plakáty. Stačí si na www.desenio.cz najet na dětskou sekci a už můžete vesele vybírat. Já jsem v tomto případě objednala tři dřevěné rámečky o velikosti 40×50 cm, k tomu pasparty o velikosti 40×50 cm a plakáty o velikosti 30×40 cm. Poté vše k sobě krásně pasuje. Pokud vás obrázky zaujaly, mám pro vás do 11.11.2021 slevu ve výši – 30 % na nákup na www.desenio.cz. Stačí zadat kód ROMANA30EXTRA (sleva platí na vše kromě rámečkú a ručně personalizovaných plakátů). A vy mi dejte vědět, jak se vám obrázky líbí.

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *