TIPY A RADY | TO NEJLEPŠÍ MÍSTO NA RANDE

Před několika dny jsme měli s Filipem po dlouhé době rande. Ano, je opravdu důležité i po sedmi letech chodit na rande. Pokud totiž zapomenete na to, že nejste pouze rodiči, ale jste i partnery, je to velká chyba. Partnerský vztah je hrozně důležité posunovat dál a toho druhého, který stojí po vašem boku, si hýčkat. A my tohle rande měli jako překvapení.

Doufám, že se z toho stane tradice. Loni jsme s Dáme jídlo, se kterými spolupracuji již nějaký ten pátek, uspořádali krásný dámský piknik a letos to bylo rande. Rande, které jsme já i Filip opravdu potřebovali. Bylo to totiž několik dní před naším velkým stěhováním. A co vám budu povídat, připravovali jsme se na to poslední dva měsíce a bylo to dost vyčerpávající. Vojtu si vzal tedy dědeček a my vyrazili na rande, ale absolutně jsme neměli ponětí, co se bude dít.

To, co nás ale čekalo na Slovanském ostrově, bylo úžasné překvapení. Však já se ani nedivím, protože to přichystaly holky z agentury Překvapíto a ty si s tím poradily neskutečně. Jako první na programu bylo šlapadlo. Jako by nás holky znaly. My jsme totiž s Filipem ve svých začátcích trávili svá první rande na Vltavě na pramici nebo na šlapadlech. Prosecco, balónky, krmení pro kačeny, donuty z Donuter Donuts a vynikající zmrzlina, to všechno pro nás holky připravily.

Po necelé hodině naší jízdy na šlapadlech už na nás čekalo další překvapení, které mi tedy upřímně vehnalo slzy do očí. Byla to riksha. Úplně mi to připomnělo ty naše cesty po Asii, když nás v Bangkoku vozili po městě tuk-tukem. Naše cesta vedla ze Slovanského ostrova na další překvapení a tím byl Střelecký ostrov.

Neskutečná jízda Rikshou, která v nás vyvolala vzpomínky na naše cestovatelské začátky, skončila na Střeleckém ostrově, kde byl pro nás již připraven dokonalý piknik. Stylová postel, na kterou jsme se natáhli a mohli se skleničkou v ruce pozorovat okolí. A jen odpočívat a povídat si. Byla to po hodně dlouhé době chvíle, kdy jsme se nemuseli o nic starat a byli tu jen jeden pro druhého. K tomu nechybělo ani skvělé jídlo od Sushi Time a Burrito Loco. Pokud vás naše rande zaujalo, určitě nějaké takové podobné můžete uspořádat i pro svého partnera a udělat mu tak překvapení. Stačí jen najít nějaké hezké místo, dát mu souřadnice a užívat si společných chvil. Neměli bychom totiž zapomínat na to, že partnerské vztahy je nutné neustále něčím oživovat a takovéto rande může být hezkým zpestřením, co myslíte?

Tento článek vznikl ve spolupráci s Dáme jídlo.

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *