JIŽNÍ MORAVA | CAFÉ FARA & DVOREK BOŘETICE

Díky za vás. Kdyby totiž nebylo vás, možná bych ani tyto klenoty jižní Moravy neobjevila. Všechny tipy na výlety, bistra, kavárny a restaurace jsem si pečlivě sepsala a postupně je na dovolené s manželem obrážíme. Vybrala jsem vám tři tipy, jaké skvosty v okolí Bořetic navštívit.

CAFÉ FARA

Stylová kavárna, která se nachází v Klentnici, kousek pod Sirotčím hrádkem. Zaujme vás nejen příjemným prostředím, ale i milou obsluhou a originálními jídly a nápoji.

KUK BISTRO

Dalším skvělým tipem od vás bylo Bistro KUK, které najdete kousek od náměstí v Mikulově. V nabídce mají domácí pečivo, vynikající dezerty a úžasné limonády. Byla jsem hlavně nadšená z interiéru, který mi byl stylově hodně blízký. A už vůbec nemusím mluvit o tom, jak byla příjemná obsluha.

DVOREK CAFÉ WINE BISTRO BOŘETICE

Jsme ubytovaní hned vedle Bořetic a kdyby mi několik z vás nenapsalo, ať navštívíme Dvorek, ani bych tento skvost neobjevila. Tato překrásná kavárna se totiž nachází v zapadlejší části Bořetic na dvorku fary. Můžete zde ochutnat limonády z vlastních sirupů, sorbety nebo kvalitní víno. Především sem ale zajděte na neskutečné dorty a paštiky. Musím říci, že jsem si chvíli připadala jako v ráji.

Nezapomeňte sledovat můj Instagram, kde vám vše dokumentuji na Insta Stories 🙂

Sdílet

2 comments on “JIŽNÍ MORAVA | CAFÉ FARA & DVOREK BOŘETICE

  1. Ktásné. Až pojedu navštívit sestro do Velkých Pavlovic, určitě se stavíme v některé z kavárniček.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *