CESTOVÁNÍ | RODINNÝ VÝLET DO NASSFELDU

Když jsem v dubnu dostala pozvánku do hotelu Falkensteiner, moje cestovatelské srdce zaplesalo. Byl to můj sen se jednou do hotelu Falkensteiner podívat. Slyšela jsem na ně jen ty nejlepší recenze. Vybrali jsme krásný hotel Sonnenalpe, který se nachází blízko rakousko-italských hranic v Nassfeldu. 

Cesta do mého vysněného hotelu nám trvala i s přestávkami něco kolem 7 hodin a proběhla bez jakékoli komplikace. Na česko-rakouských hranicích vám stačí jen zakoupit rakouskou dálniční známku a cestou vás čeká ještě jeden poplatek za průjezd tunely. Pak už ale vystoupáte do 1500 m. n. m. a ocitnete se v ráji. Ve vstupní hale vás přivítá překrásný krb a v tu chvíli jsem se úplně zasnila a představila si tu zimní dovolenou.

Tento hotel je určen pro rodiny s dětmi, takže si tu vaše ratolesti užijí spoustu zábavy. My jsme s Vojtou hodně využívali bazén, který je propojený s venkovním bazénem. Byla to fakt zábava, když jsme si proplavali ven. Navíc tam mají i velkou skluzavku pro děti, ze které jsme Vojtu vůbec nemohli dostat.

Ale co vám budu povídat, já jsem se nejvíc těšila na jídlo 🙂 A teda byla to naprostá pecka. Na snídani i večeři dostanete svůj vlastní stůl, který je pro vás rezervovaný do konce pobytu, takže nemusíte nic řešit. Z jídel jsem vůbec nevěděla, co si dát dřív. Byl tak neskutečný výběr, že mi z toho přecházel zrak. Navíc máte k jídlu pivo i víno, takže si můžete v klidu u večeře posedět a užít si hezký večer. V hotelu máte plnou penzi, takže jsme si užívali i obědy.

Ale co si tu užijete hlavně, to jsou výlety do okolí. Můžete si vyrazit třeba lanovkou na Madritschen, užili jsme si tam bobovou dráhu a pak sešli zpět k hotelu pěšky. Těch možností výletů je tu neskutečné množství. Tak až se třeba jednou budete rozhodovat, kam s rodinou vyrazit, vzpomeňte si na tento hotel.

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *