NEVÍTE, PODLE KOHO CVIČIT?

Aktuální situace je taková, jaká je. Proto jsem vám na blog přidala článek s tipy, podle koho můžete cvičit doma. Já jsem pro vás udělala výběr cvičení, které mezi sebou podle nálady střídám.

Pamela Reif

Tuto holčinu jsem objevila na YouTube úplně náhodně. Má zde kratší cvičící videa zaměřená většinou na jednotlivé partie. Pokud máte tedy dvacet minut, můžete si dát 10 minut posilování břicha a 10 minut třeba na vaše hýždě. Její videa mi také hodně vyhovují. Najdete je na YouTube.

CVIČENÍ OD PAMELY REIF ZDE

Bára Sedláková

Moje kamarádka Barča Sedláková má úžasná videa především zaměřená na jógu, protahování a posilování. Pokud si chci zacvičit jógu, většinou volím právě ji. Její videa najdete na jejím YouTube kanále Bára Sedláková.

CVIČENÍ OD BÁRY SEDLÁKOVÉ ZDE

FitFab

Tým lidí v čele s neskutečně šikovnou Andy vytvořil úžasná cvičící videa, které najdete u nich na webu nebo na YouTube zdarma. Můžete si vybrat cvičení, která jsou dlouhá 20 minut, ale třeba v jejich novém programu Strongest najdete videa dlouhá i 45 minut. Záleží jen na vás, kolik času chcete strávit cvičením a co chcete posilovat. Já jejich cvičení naprosto miluju. Můžete si vybrat mezi kardiem, jógou, pilates, ale i různými posilovacími videi zaměřenými na různé partie.

CVIČENÍ OD FITFAB ZDE

Jillian Michaels

Když jsem se cvičením začínala (ne, že bych teď cvičila nějak extra pravidelně, ale rozhodně se na to chystám), vždy jsem cvičila podle Jillian Michaels. Její program na 30 dní (30 Day Shred) mi hrozně vyhovoval. Máte tam tři úrovně cvičení, každou cvičíte 10 dní a zaručuji vám, že už po tom měsíci jsou vidět výsledky. Pro někoho to ale může být trochu stereotypní, pokud cvičíte deset dní za sebou to stejné.

CVIČENÍ OD JILLIAN MICHAELS ZDE

Já vám přeji, ať se vám doma dobře cvičí a nezapomeňte, že díky pohybu jste mnohem silnější a odolnější.

S láskou Romana

Sdílet

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna Vyžadovaná pole jsou označena *